Existuje mnoho důvodů, proč si občas potřebujete pronajmout dodávku, jako jsou pracovní účely, víkend strávený s rodinou nebo když se stěhujete. Ale potřebovali jste někdy najmout minibus?

Možná vás tato alternativa ani nenapadla, přitom existuje hned několik situací, kdy se mikrobus pronájem vyplatí.

Svatební den

Přípravy na svatbu nejsou nic snadného. Jednou z věcí, kterou je třeba zajistit je svoz všech svatebčanů na obřad a posléze na hostinu. Několikamístné mikrobusy za vás vyřeší rozpočítávaní aut, a navíc… všichni si mohou se novomanželi připít.

Půjčovnu mikrobusů můžete využít již při samotném loučení se svobodou, kdy své kamarády nebo kamarádky necháte dovézt na místo konání rozlučky (podle tradice rozlučku zajišťuje svědek nebo svědkyně).

Jednodenní výlet s přáteli nebo rodinou

Během jarních a letních měsíců se zvyšuje počet turistů. Pokud chcete vyrazit s přáteli, je někdy obtížné na silnici udržet kolonu aut za sebou. Vyrazte na jednodenní výlet v mikrobusu a užijte si srandu již při samotné cestě. Nemusíte na sebe vzájemně čekat a náhlé změny v plánu výletu řešíte v klidu společně.

Sportovní víkend

Minibusy jsou skvělé, když se blíží sportovní víkend. Nejsou neobvyklé sportovní týmy, které jsou pryč na fotbalových soutěžích, atletických akcích a mnoha dalších. A místo toho, aby brali řadu různých aut, raději cestují společně a půjčují si mikrobusy na dodavky-express.cz.

Koncerty a festivaly

Půjčovna dodavky-express.cz již mnohokrát pronajala minibus skupině přátel na koncert nebo festival. Jejich konkurenceschopné ceny a rychlá dostupnost znamenaly, že všichni mohli cestovat společně a zajistit, aby dorazili včas na své oblíbené interprety.

Proč využít služby dodavky-express.cz?

  • Jsou nákladově efektivní
  • Šetrné k životnímu prostředí
  • Pohodlné
  • Společenské
  • Komfortní