5 způsobů, jak zabránit krádežím na stavbě

Rychle rostoucí ceny stavebních materiálů představují pro stavební firmy velký problém – najít účinné způsoby, jak zabránit stavebním krádežím. S rostoucí cenou roste také chamtivost a drzost zlodějů. Existuje hned několik jednoduchých a efektivních způsobů, jak minimalizovat riziko krádeže.

Nainstalujte oplocení

Dočasné oplocení je první linií obrany na staveništi. Ať už se jedná o dočasný plot s ražbou nebo panelové oplocení, je důležité zajistit oblast. Pokud je oplocení pro vás velkou investicí, využijte pronájem oplocení. Nemusíte řešit jeho skladování po dokončení stavby a máte vždy záruku prvotřídní kvality.

Zabezpečené úložiště

Když jsou materiály drahé, není dobré je nechávat nechráněné, i když je tam bezpečnostní systém. Skladové kontejnery poskytují bezpečnou ochranu odolnou vůči povětrnostním vlivům, kterou lze přes noc zamknout a přidat další ochranu proti krádeži. Pokud dojde k narušení bezpečnostního systému, bude pro ně stále obtížné proniknout do zabezpečených skladovacích kontejnerů. Přidává také výhodu ochrany před přírodními živly a nebudete muset každou noc skladovat materiály mimo pracoviště.

Bez ohledu na velikost vašeho pracoviště můžete získat to, co potřebujete k zabezpečení vašich materiálů. Od dočasného oplocení až po skladovací kontejnery, získejte, co potřebujete – a minimalizujte riziko krádeže.

Na webu alfacontainer.cz zajistíte kvalitní pronájem kvalitního oplocení a kontejnerů. Pronájem kontejnerů je vhodný nejen na materiál a nářadí, ale také jako zázemí pro řemeslníky nebo vrátnice.

Nezapomeňte zajistit zaměstnancům veškeré pohodlí, na které mají nárok. Pronájem mobilních toalet je samozřejmostí, která nesmí na žádné stavbě chybět.

Zajistěte bezpečnost pro materiál a nářadí a komfort pro řemeslníky na jednom místě.