Líbí se vám v Itálii? Komu by se zde nelíbilo, je zde příjemné podnebí, vlídní lidé, teplé moře a mnoho dalších lákadel, které u mnoha lidí vyvolají touhu mít v této zemi vlastní dům. Nákup nemovitostí v turisticky atraktivních destinacích je stále populárnější. Vzhledem k tomu, že jsou v tuzemsku nemovitosti velmi předražené, nákup zahraničních nemovitostí je mnohem výhodnější. Zatímco dům v Čechách nemá žádnou přidanou hodnotu, dům v Itálii ano. Nemovitost si zde můžete pořídit k jakýmkoliv účelům, můžete ji mít k rekreaci, ke stálému bydlení, ale i k podnikání.

Pořízení nemovitosti v Itálii je snadnější, než si myslíte

Stejně jako v tuzemsku, i v Itálii vyřídíte nákup nemovitosti nejlépe přes realitní specialisty, nebojte se, nemusíte umět dobře italsky, nemovitosti si můžete vybírat na portálu https://www.italicahomes.com/cs. Nabízí se vám všechny druhy nemovitostí, od domů a bytů, až po pozemky a komerční objekty. Můžete si zde tedy snadno pořídit krásnou vilu, ale třeba také hotel, restauraci nebo třeba pole. Itálie je velkou zemí a nemovitosti můžete pořizovat ve všech jejich lokalitách. Web je velmi přehledný a nemovitosti zde můžete vybírat podle kategorií, interaktivní mapky nebo filtru, kde si nastavíte vaše požadavky. Každá z nemovitostí je podrobně popsaná a je u ní doplněno mnoho detailních fotografií.

Samozřejmostí je uvedená cena. Nabídka je obsáhlá a pravidelně se rozšiřuje. Když vás nějaká z nemovitostí zaujme, můžete si ji koupit, realitní specialisté vám zajistí prodej i kompletní servis. Pokud jste nemovitost v zahraničí ještě nikdy nekupovali, nemáte se čeho obávat, na webu navíc najdete všechny důležité informace o nakupování nemovitostí v této zemi a také mnoho zajímavých informací o Itálii. V nabídce je tolik atraktivních nemovitostí, že je snad nemožné, aby vás nějaká nezaujala. Objevte, jaké možnosti se vám nabízí a splňte si svůj sen. Můžete si takto pořídit třeba vlastní dům s výhledem na moře v Toskánsku (Haus mit Meerblick in der Toskana).