Už zase venku slyšíte divné zvuky? Máte pocit, jako když vás někdo sleduje? Možná ano a možná si také nějaký zloděj prohlíží váš majetek. Ať už se na vašem pozemku děje cokoliv, nebudete mít klid do té doby, do kdy nezjistíte, co se u vás děje. V současné době to už není nic těžkého, protože je vám k dispozici spolehlivá technika, které dokáže každého zaznamenat. Nejde však jen o kamery, stále populárnější jsou fotopasti.

Jak vám fotopast zajistí bezpečí?

Fotopast je malý přístroj s maskovaným vzhledem. Umístí se na strom na vašem pozemku, odkud bude monitorovat váš majetek. Nebude ho však v kuse fotit nebo natáčet. Bude vyčkávat. Na fotopasti je PIR čidlo reagující na tepelný pohyb. Když se do střežené oblasti kdokoliv dostane, fotopast ho během zlomku sekundy vyfotí. Nejspolehlivější jsou fotopasti Bunaty, kterým nikdo neunikne. Nastavíte si, kdy mají být aktivní a jestli mají pořizovat snímky nebo videa. Přímo na těle fotopasti je LCD displej, na kterém si můžete pořízený záznam prohlížet.

Skvělou volbou je GSM fotopast Bunaty, která dokáže pořízené snímky okamžitě posílat na telefon nebo na email. Snímky si tak nemusíte prohlížet zpětně, ale okamžitě na telefonu uvidíte, jestli je někdo na vašem pozemku. Vyplatí se mít dokonalý přehled o každé hrozbě, jelikož většina nezvaných návštěv chodí v noci, fotopasti disponují neviditelným nočním přísvitem, který umožní pořídit kvalitní snímky i v úplné tmě. Fotopasti jsou velmi odolné a ve venkovním prostředí vám budou spolehlivě fungovat za každého počasí. Skvělé na nich je, že nejsou ani drahé, takže za poměrně nízkou investici získáte spolehlivé bezpečnostní zařízení, se kterým se konečně budete cítit bezpečně. Širokou nabídku kvalitních fotopastí si můžete vybírat na Fotopasti-bunaty.cz.