Betonový plot je jedním z mnoha typů oplocení, které si kolem domu můžete pořídit. Nemáte důvěru v beton? Záleží vám na vzhledu plotu a máte obavy, že betonový nebude vypadat dobře? Žádný strach, betonové ploty jsou vyráběny ve speciálních formách, které se postarají o atraktivní vzhled oplocení. Můžete vybírat hned z několika dekorů, nejpopulárnější je štípaný kámen. Můžete si vybrat, zda chcete mít betonový plot dekorovaný z jedné nebo obou stran. Dekor ale není zdaleka to jediné, co si na betonovém plotu můžete zvolit.

Na výběr máte i několik barev oplocení, vedle klasických betonových plotových dílců můžete využít také dřevěné latě. Ty lze použít mezi plotové dílce i jako zakončení plotu, záleží na vašem přání. Betonový plot může být rovný, zakončený do oblouku, s ozdobnou mřížkou, nebo s již zmiňovanými dřevěnými prvky. Nejste si jisti, jak bude vámi zvolená varianta plotu vypadat? Vyzkoušejte si parametry zadat do on-line konfigurátoru a ten vám vyhodnotí a ukáže, jak bude plot vypadat kolem vzorového domu. Vy tak získáte mnohem lepší představu a možnost vyzkoušet i několik variant a vybrat si tu optimální.

Druhým důvodem, proč si lidé často pořizují betonové ploty, je vedle designu také praktičnost. Betonové ploty jsou velmi pevné, odolné a pochlubí se dlouhou životností. Navíc se o plot nemusíte nijak starat, necháte si ho jednoduše postavit a užíváte všech jeho výhod. Podle výšky, kterou si rovněž sami zvolíte, vám plot vytvoří dostatek soukromí, bezpečí a ochranu před nezvanými hosty a také designový doplněk vašeho domu. Nezáleží na tom, zda bydlíte na venkově, nebo ve městě, kvalitní a okrasný plot potřebujete v každém případě. Betonový plot od firmy Kulkabex, s.r.o. představuje variabilní řešení pro každého.