Současný průmysl by nemohl fungovat bez spolehlivých zařízení, které dokáží snímat přesnou teplotu. Často dochází k situacím, kdy je potřeba měřit teploty v řádech stovek stupňů Celsia. K tomu potřebujete kvalitní termočlánky nebo jiné snímače teploty, které vám v tuzemsku nezajistí nikdo jiný, než společnost MAVIS Nový Bor s.r.o.. Její doménou jsou termoelektrické snímače teploty, odporové snímače teploty, kabely, vodiče, regulátory, zobrazovače, průtokoměry a další.

Zajistěte si potřebné termočlánky

Zajímá vás termočlánek k tabulka? Jednotlivé produkty v nabídce jsou velmi přehledně popsané a jejich součástí jsou detailní informace a technický list. Možná, že potřebujete atypický termočlánek. Společnost je zvyklá vyrábět snímače teploty i příslušenství na míru. Vzhledem k množství procesů, u kterých je přesné měření teploty potřeba, je výroba na míru velmi vítaná. Jednotlivé produkty v nabídce jsou velmi přehledně popsané a jejich součástí jsou detailní informace a technický list.

Společnost není žádným nováčkem, od svého založení v roce 1993 se starala o dodávky Mar systémů pro sklářský průmysl a postupně rozšiřovala portfolio svých produktů.

Sériovou výrobu termoelektrických článků zahájila společnost v roce 2003. Díky bohatým zkušenostem může každému zákazníkovi nabídnout kvalitní poradenství. Výroba je založena především na individuálním přístupu, aby každý zákazník získal řešení, které bude na míru k jeho potřebám. Dbá se na vysokou kvalitu výroby a také na co nejrychlejší vyrobení potřebných produktů, aby na ně klient nemusel dlouho čekat. Součástí společnosti je i akreditovaná kalibrační laboratoř, jejíž provoz podléhá normě ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Více informací i kontakt na společnost naleznete přímo na jejím webu Mavis.cz.