V dnešní době je většina lidí na moderní technologii již zcela závislá. Jako nezbytnost se dnes jeví zejména notebook, snad každý ho dnes má, aby se mohl věnovat práci, zábavě, komunikaci s blízkými, ale i placení účtů nebo dalším činnostem. Pokud jste zaznamenali poruchu nebo poškození vašeho notebooku, co nejdříve byste se měli obrátit na servis. Pokud hned myslíte na nákup nového stroje, tak zbytečně, většina problémů s notebooky se dá snadno opravit, od poškozených dílů až po další závady.

Na jaký servis se obrátit?

Jste z Brna nebo okolí? Pak navštivte servis FopaNET, který najdete ve 3. patře budovy C v ulici Hybešova 42. Zajistí zde prakticky všechny opravy a to na místě, notebooky zde nikam neposílají. Většinu běžných závad zde řeší do druhého dne, abyste nemuseli na notebook dlouho čekat. Vyřeší vám jak hardwarové problémy, tak i softwarové a to včetně zavirovaných počítačů. Umí zrychlit i pomalý notebook. Pokud už je váš notebook pomalý, nevyhazujte ho, zde udělají potřebné úpravy, aby fungoval opět jako nový.

Notebook zanesený prachem

Prach je skoro všude a je běžné, že se po letech používání notebook prachem zanese natolik, že to ovlivní jeho chod. Obvykle se začne zahřívat a je zpomalený nebo zasekaný. V servisu vám proto zajistí čištění notebooku od prachu. Váš stroj zde důkladně vyčistí pomocí štětečku nebo kompresoru a vymění také teplovodivou pastu. Rozdíl po vyčištění ihned poznáte.

Podařilo se vám polít notebook?

Politý notebook nemusíte hned vyhodit, v servisu vám zajistí i čištění politých notebooku. Ať už polijete notebook jakoukoliv kapalinou, dále ho nepoužívejte, okamžitě ho vypněte, vyjměte baterii a položte ho tak, aby tekutina mohla vytéct. V servisu se následně postarají o rozebrání a vyčištění za pomoci speciálního přípravku. Ať už máte na notebooku jakoukoliv závadu, vždy se vyplatí obrátit na experty ve svém oboru.