Když někdo vlastní majetek, měl by ho také řádným způsobem chránit, platí to zejména pro nemovitosti. Mnoho lidí každý týden opouští svou chatu nebo vyrazí na dovolenou a svůj dům nechají opuštěný. Vrtá vám hlavou, co se s vaší nemovitostí děje, když nejste doma? To nejste sami. Příležitost dělá zloděje, jak se říká. Nemít žádné zabezpečení je v dnešní době velmi nezodpovědné Investice do ochrany majetku přitom nemusí být vysoká, stačí pořídit fotopast.

Jaké možnosti máte s fotopastí?

Fotopasti vám umožní kvalitně chránit váš majetek, podobně jako s kamerami. Od kamer se ale fotopasti v mnoha ohledech liší. Liší se zejména tím, že nejsou nikomu na očích. Účelem fotopasti je, že monitoruje váš pozemek tajně. Proto se fotopast neinstaluje na dům, ale umístí se na strom, kde bude prakticky neviditelná. Fotopast nesnímá v kuse, ale jen tehdy, když její PIR čidlo zaregistruje tepelný pohyb člověka nebo zvířete. Skvělé je, že si můžete nastavit, kdy má být fotopast aktivní, aby nesnímala tehdy, když se budete na pozemku pohybovat.

Také si můžete nastavit, jestli má fotopast pořizovat fotografie, videa nebo obojí. Pozemek vám bude monitorovat nejen přes den, ale i v noci, protože disponuje neviditelným nočním přísvitem, který ji umožní pořizovat kvalitní snímky i v noci, aniž by si toho vetřelec všiml. Veškeré snímky se ukládají na paměťovou kartu a poté si je můžete prohlédnout na LCD displeji fotopasti nebo třeba na počítači. Jestliže požadujete, abyste měli neustálý přehled o dění na pozemku, pořiďte si GSM fotopast, která vám bude pořízené snímky rovnou odesílat na telefon formou MMS nebo na váš email. Vždy budete klidnější, když budete vědět o každém, kdo k vám na pozemek vnikl. Pokud ještě fotopast na pozemku nemáte, pořiďte si ji na fotopast.eu.