Kelímky jsou v obchodech často nedostatkovým zbožím. Pokud plánujete akci pro více lidí, náhle je potřeba velké množství kelímků a běžná nabídka obchodů vás nemá šanci uspokojit. Kelímky nekupujte v běžných obchodech, pokud potřebujete kelímek na nápoj ve velkém množství, nejvýhodnější možností je zakoupit je u specializované společnosti Jarico, u které seženete kompletní sortiment kelímků i gastro obalů za ty nejlepší ceny.

Výběr nápojových kelímků

Jaké nápoje plánujete na akci servírovat? To je jedním z nejdůležitějších kritérií, podle kterých byste se měli rozhodovat. Kelímků existuje celá řada a také se nabízí v různých velikostech podle objemu. Pokud plánujete na akci podávat zejména studené nápoje, ideální možnost představují plastové kelímky. Jejich hlavní předností je cena. Lze je pořídit v bílém nebo průhledném provedení, pro teplé nápoje můžete pořídit hnědo-bílé kelímky na kávu nebo bílé šálky s ouškem. Pokud chcete rychle obsluhovat více lidí, pomůže vám praktický zásobník na kelímky, se kterým budete mít vždy po ruce další kelímek.

Běžné plastové kelímky jsou skvělé, ale pro některé nápoje se nehodí, zejména u baru oceníte kelímky ze zesíleného plastu PET a KRYSTAL. Lépe se z nich pije a jsou k dispozici i s praktickými víčky. Nejuniverzálnější volbu představují papírové kelímky, protože je využijete pro teplé i studené nápoje. Pokud na vaší akci plánujete podávat výhradně teplé nápoje, rozhodně zvolte termo kelímky z EPS. Pro snadnější přenášení většího množství nápojů se vyplatí pořídit i papírové podnosy. Na Jarico.cz můžete vybírat kelímky, i další sortiment, ve velkém množství a za tu nejlepší možnou cenu.