Věděli jste, že téměř polovinu všech webových stránek pohání redakční systém WordPress? Jedná se o fenomén, který nemá rovného konkurenta. Důvod je jednoduchý, jedná se o přehledný redakční systém, na kterém lze vytvořit jakýkoliv druh webových stránek, od firemního webu až po online magazín, katalogový systém nebo třeba eshop. WordPress byl vytvořen tak, aby ho dokázal spravovat naprosto kdokoliv a pokud si myslíte, že jde o systém pro amatéry, měli byste vědět, že pohání i jedny z nejnavštěvovanějších webů na světě.

Nechte si vytvořit web od profesionálů

S WordPressem zvládne pracovat většina lidí, ale vytvoření webu není tak snadné, jak se může zdát. Jelikož existuje více než miliarda webů, je vám zajisté jasné, že je na internetu velká konkurence. Pokud má být váš web lepší než ty konkurenční, je třeba mít oproti nim výhodu. Obraťte se proto na firmu na WPDistro.cz, která v tuzemsku patří mezi přední odborníky na WordPress. Vytvoří vám na něm profesionální řešení pro jakýkoliv druh webu.

Web bude ve všech ohledech dokonalý, od vzhledu až po SEO a zabezpečení. Tým programátorů a designerů vytváří webové stránky velkým společnostem, ale i malým živnostníkům a komukoliv dalšímu, kdo chce více než jen průměrný web. Tvorba webů probíhá vždy v úzké spolupráci s klientem, protože nejdůležitější je vaše představa a váš cíl. Specialisté udělají vše proto, aby byla vaše představa naplněna a web po vzhledové i funkční stránce odpovídal vašim představám. Neriskujte s nezkušenými tvůrci, vždy se vyplatí obrátit na ty nejlepší, abyste měli jistotu bezchybného výsledku. Web na WordPressu je přehledný a zvládnete ho snadno spravovat. Kdykoliv můžete firmu nezávazně kontaktovat a ona vám zajistí návrh a veškerou součinnost k tomu, aby vznikl web, se kterým budete spokojení.