Pokud patříte mezi podnikatele, kteří musí zajišťovat pravidelný úklid provozovny, nebo jste zemědělcem, jehož dvůr nebo les potřebuje pravidelnou údržbu a kontrolu, jistě víte, jak je někdy obtížné vše obstarat. Čistá podlaha vypovídá o celém dojmu podniku a pryč jsou doby, kdy existovaly jen dva pomocníci – mop a smeták.

Čistší pracoviště je bezpečnější pracoviště

Mopy a smetáky měly v úklidovém průmyslu své místo, ale jak se vyvíjejí potřeby, mění se i řešení strojů na čištění podlah. A dnes víme, že tyto pokročilé nástroje mohou pomoci čistit podlahy.

Čistší podlahy jsou nejen bezpečnější a hygieničtější, ale mohou také prodloužit životnost podlahy. To znamená, že specializované stroje na čištění podlah dokážou úžasné věci, které zkrátí čas potřebný k provedení důležitého denního čištění a zároveň udrží pracoviště v bezpečí.

Scrubmaster je oblíbenou značkou strojů na čištění podlah. Německou kvalitu používá již mnoho firem.

Méně času personálu ručního zametání, drhnutí a vytírání

V té či oné chvíli jsme byli všichni v pozici, kdy jsme měli šroubovák, ale potřebovali jsme kladivo. A upřímně, to samé platí i u strojů na čištění podlah. Stejně jako nechcete mít při zatloukání hřebíku šroubovákem, nechcete při čištění podlah používat špatný nástroj.

Stroje na čištění podlah mohou být specializované tak, aby byly dokonalým nástrojem pro konkrétní práci, nebo všestranné, aby byly tím správným nástrojem pro celou řadu prací. V obou případech ušetříte zaměstnancům čas, energii a námahu tím, že budete mít ten správný stroj.

Vyberte správný čistící stroj na unikont.cz. E-shop s venkovní i vnitřní úklidovou technikou má ve své nabídce několik typů strojů.

Multicar pro venkovní práce

Multicar je legendární vůz, jehož vyměnitelné nástavby zastanou i těžší lesní práce. Unikont.cz je web, kde objevíte tři základní typy vozů multicar, včetně více než stovky druhů nástaveb.