Nebaví vás vaše současné zaměstnání? Nejste sami, mnoho lidí chodí do práce jen kvůli penězům a nemohou se dočkat, až zase budou doma. Práce by vás ovšem měla naplňovat, protože v ní strávíme až třetinu života. Jestliže žádnou práci nemáte nebo byste chtěli ze současného zaměstnání odejít, nabízí se vám skvělá příležitost, kterou je práce v tradiční rodinné pekárně NÁŠ CHLÉB.

Proč pracovat v rodinné pekárně

Pečivo je již odjakživa základem jídelníčku české kuchyně. problém je, že většina pečiva vzniká strojově a z nekvalitních surovin. Tradiční rodinná pekárna NÁŠ CHLÉB se rozhodla, že bude dělat pečivo jinak. Dělá ho jen z nejkvalitnějších surovin a ručně. Každý den navštěvuje pekárnu nespočet spokojených zákazníků, kteří mají tu čest ochutnávat lahodné a kvalitní pečivo vyráběné z láskou. Pokud máte pečivo rádi a práce v pekárně vás láká, můžete v rodinné pekárně pracovat. Své pobočky má po celé České republice.

Nabízí se vám celá škála pracovních pozic, ze kterých si můžete vybrat. Pokud jste rádi v kontaktu s lidmi, můžete pracovat jako prodavač. Jestliže dokážete řídit tým lidí, nabízí se vám pozice vedoucího prodejny. Chtěli byste být přímo u vzniku pečiva? Pokud ano, je pro vás jako stvořená pozice pracovníka ve výrobě. Pečivo se do prodejen samo nedostane, proto se také nabízí pozice řidiče. V mnoha městech kvalitní pekárny zcela chybí a pokud byste to chtěli změnit, můžete se stát franchisanty. Budete podnikat pod zavedenou značkou a bez rizika. Můžete tak rozjet byznys, se kterým je úspěch zaručený. Všechny uvedené pracovní pozice jsou vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Zjistěte více informací přímo na webových stránkách https://prace.vasepekarna.cz. Najdete zde kontaktní formulář, který stačí vyplnit a odeslat. Možná, že je nejvyšší čas na změnu a zajištění pracovního místa, ze kterého budete mít skutečnou radost.