I když je doba stále víc a víc digitální a transformuje se do ní opravdu všechno – od smluv, přes formuláře až po knihy a časopisy, stále existují lidé, kteří mají rádi vše v papírové formě. Dokonce i reklama se rozlišuje na offline a online a všem firmám, které k reklamě přistupují, se vždycky radí kombinovat obě formy. Ať už to jsou velké plakáty, vizitky nebo letáky. Jak se vrýt do paměti lidem ve svém okolí? Nechte si to, co potřebujete, vytisknout!

Tisk plakátů

Potřebujete vytisknout plakát? Ale ne jen tak ledajaký, ale velký. Takový, aby hned na první pohled upoutal pozornost všech, kteří okolo něj projdou nebo ho uvidí. Musí je zaujmout, aby se zastavili a zjistili víc. Zaujmete správným a dobrým designem. Ten však musí být vyveden na správném papíře, ve správném tisku. A přesně to zajistí ABC tiskárna. Tisk A2 i jiných formátů je věc, se kterou si velmi snadno poradí.

Potřebujete vytisknout menší formáty, jako například letáky, kterých bude hodně a budete je roznášet do schránek a podobně? Nevadí, tiskárna si umí poradit snad se vším. Tisk letáků online je ideální možností, jak jednoduše a snadno nechat vytisknout letáky pro vaši firmu, akci nebo třeba jen pro událost.

Formuláře, které se sami propisují

Mít po ruce samopropisovací bloky nebo formuláře je pro mnoho firem a kanceláří opravdu důležitou součástí. Tyto tiskopisy potřebujete upravit přímo na míru? Není to problém. Samopropisovací formuláře či tiskopisy vyrobí přesně podle vašich podkladů, takže budou obsahovat všechno, co chcete a potřebujete. Jedním propisem je možné vytvořit hned několik kopií dokumentu. Originál se barevně odliší a díky tomu poznáte, co je kopie a co ne. Jednoduše, bez nutnosti stále objednávat nové a nové kousky.