V současné době už mnoho lidí upouští od toho, že by se za klidným prostředím a pohodlným bydlením stěhovali za hranice města. Kolem Prahy před lety vyrostla řada satelitů, ale lidé postupně zjišťují, že bydlení tam není až tak pohodlné, jak si představovali.

Je to zejména z důvodu zdlouhavého dojíždění, které přes věčně ucpanou Prahu není žádný med. Klidné a v mnoha ohledech pohodlnější bydlení dnes můžete mít také přímo ve městě, kde je to přece jen vždy s dopravou mnohem jednodušší, už díky metru.

Atraktivní byty na prodej

V poslední době v Praze roste celá řada rezidenčních objektů, které splňují standardy moderního městského bydlení 21. století a bylo by škoda si tuto nabídku neprohlédnout.

Mezi jednu z takových zajímavých lokalit lze zařadit byty v Praze na Žižkově, které rostou podél ulice Malešická. Jsou dobře vybaveny a jedná se o atraktivní bytový komplex, který je odrazem dnešní představy moderního bydlení.

Po dokončení projektu zde bude celkem:

  • 5 rezidenčních budov
  • 342 bytů

Byty jsou nabízeny v různých dispozicích, takže si můžete vybírat podle vašich požadavků na prostor i finančních možností. Naleznete zde bytové jednotky od 1+kk po 5+kk. Prodej bytu Praha 3 je možné také výhodně financovat, a to díky zvýhodněným podmínkám hypotéky. Při pořízení bytu tak lze rozumně ušetřit. Pokud máte o některý z bytů zájem, není problém si jej rezervovat.

Relaxace a sport v okolí

Okolí rezidenčních objektů toho má opravdu mnoho co nabídnout. Užijete si tu jednak klidu a relaxace, a to i díky členité architektuře samotných bytů, kde je řada balkonů a lodžií, také je zde mnoho míst, kam se můžete za odpočinkem vydat. Samotné byty přímo navazují na park Židovské pece, ale jsou zde také sady na Krejcárku či Parukářka, kde si lze třeba zaběhat. Cyklisté využijí vrch Vítkov, který protíná cyklostezka bývalým železničním tunelem.