V každé firmě přistupují k projektům trochu jinak, někde jsou zadávány zaměstnancům telefonicky, jinde se chodí od zaměstnance k zaměstnanci a někde se vše přehledně řídí přes kvalitní systém. Je velmi důležité mít pro projektové řízení – software, který se postará o to, aby tato činnost probíhala přehledně a efektivně. V mnoha firmách je právě projektové řízení kamenem úrazu, je třeba efektivně přidělovat projekty zaměstnancům, vědět, v jakém jsou stavu, kdo všechno na nich pracuje a jak jsou vaši zaměstnanci vytížení, také je potřeba vědět, kdy budou projekty dokončené, abyste mohli plánovat další projekty a činnosti dopředu.

AutoCRM zvládne projektové řízení i řízení celé firmy

Aktuálně nejdokonalejším programem pro projektové řízení je AutoCRM. Jedná se o CRM systém, který vám bude sestaven na míru, aby obsahoval všechny potřebné funkce, které potřebujete, ale zároveň, aby nedisponoval funkcemi, které by vám jen překážely. Nabízí se vám zde přehledné projektové řízení, u kterého se využívá i Ganntův diagram, abyste viděli návaznost projektů, stupeň dokončení i plánovaný čas dokončení. Budete zde mít kompletní informace o zaměstnancích, od jejich harmonogramu až po projekty, na kterých pracují, jejich vytíženost, efektivitu i docházku.

Můžete zde mít kompletní komunikaci s klienty, můžete jim odsud nejen poslat emaily, ale také nabídky nebo newslettery. Součástí může být kompletní fakturační systém, správa firemních dokumentů, správa kampaní, kontaktů aj. Budete zde mít přístup k informacím, které jste dříve možná ani neznali, od obratu za různá období až po růst vaši firmy, vývoj návštěvnosti webu a cokoliv dalšího. Funkcí může být nespočet, tento systém nemusíte nikam instalovat, je všem k dispozici online a můžete ho využívat vy i vaši zaměstnanci, kterým lze přidělit přístup i konkrétní oprávnění. Chtěli byste si tento systém vyzkoušet? Můžete to učinit zcela zdarma a to na webu AutoCRM.cz.