Na romantickou dovolenou je česká krajina jako stvořená. Tedy pokud si vyberete to správné místo. A přesně takovým místem je okolí hradu Karlštejn, který obklopuje malebná krajina Českého krasu. Je doslova jako stvořená pro odpočinkový pobyt, který vám zajistí dokonalou relaxaci. A k tomu to nádherné okolí! Romantickou krajinu rozděluje řeka Berounka a její okolí vás jednoduše dostane.

Relaxace a romantika

Jakým způsobem se rozhodnete strávit tady dovolenou, to záleží především na vás. Najdete zde rozhodně velmi příjemné prostředí, a to rovněž v hotelu Mlýn Karlštejn, který patří mezi zdejší romantické hotely u Karlštejna. Ať už se sem vydáváte za jakýmkoliv účelem, ať už chcete strávit čas nejrůznějšími způsoby, ve všech případech si jistě vyberete ze zdejších tematických balíčků.

Mezi ty nejpopulárnější tematické balíčky patří:

  • Relaxační balíček
  • Romantický balíček
  • Narozeninový balíček

Díky relaxačnímu balíčku si užijete pohodlí, které představuje třeba servírování snídaně do pokoje. Užít si můžete noc v Exekutivním pokoji, ale máte možnost se třeba vydat také do wellness centra. Je zde rovněž k dispozici finská sauna a vířivka, kde vám nemusí v ruce chybět ani sklenice šampaňského. Ubytování v okolí Karlštejna je skvělé také pro partu přátel nebo třeba pro firemní večírek. Užijete si ale tady klidně také narozeninové párty, je možno zajistit DJe a nebo to můžete roztočit v mobilním casinu.

Spousta možností v okolí

Co by to ale bylo za dovolenou, kdybyste byli jenom v hotelu. Návštěvníky také rok od roku lákají vinné sklípky, které jsou proslulé svým karlštejnským vínem. Originální vína z této oblasti si tady samozřejmě můžete rovněž zakoupit. Místní atrakcí je nepochybně zoopark, kde můžete vidět mláďata tygra bílého, ale mají tady také unikát v podobě bílého lva a mnoho jiných zvířat.