Propagujete svoje webové stránky? Bez propagace není návštěvnost a pokud si přejete dosáhnout konstantní návštěvnosti webu, je zapotřebí web správně propagovat, je větší množství cest, jak web propagovat, ale jen některé jsou skutečně efektivní. Mezi nejlepší možnosti patří SEO a PPC, jak tyto druhy propagace fungují?

PPC reklama

Pokud chcete rychle nové cílené návštěvníky, je PPC reklama dokonalou zbraní. Praha PPC reklama vám může zajistit již do několika dní nové návštěvníky. Všimněte si, jak se PPC reklama zobrazuje při surfování na internetu a procházení různých webů. Stejným způsobem se můžete lidem zobrazovat i vy. Zaplatíte pouze za návštěvníky, kteří se skrze reklamu dostanou na vaše stránky. Jedinou nevýhodou je zde skutečnost, že PPC reklama nemá dlouhodobý efekt, ale funguje jen když ji platíte. Na druhou stranu je spolehlivá a při správném nastavení a provozování můžete docílit mnoha návštěvníků.

SEO

Chtěli byste takovou propagaci, která vám dlouhodobě zajistí návštěvnost? Pak je vhodné investovat do SEO. Účelem SEO je, abyste se lidem zobrazovali ve výsledcích vyhledávání na důležitá klíčová slova. SEO je delší proces, nejprve je potřeba se postarat, aby byl web pro vyhledávače plně validní a následně pracovat na popularitě prostřednictvím správného rozšiřování odkazového profilu (budováním zpětných odkazů na cizích webech skrze důležitá klíčová slova). Díky tomu se budete zobrazovat ve výsledcích vyhledávání a postupně se posouvat na lepší pozice, odkud vás lidé lépe uvidí.

Praha Seo optimalizace, ale i PPC se nevyplatí dělat svépomocí, správné nastavení i provozování vyžaduje odborné znalosti, důkladné analýzy klíčových slov a správný postup. Vyplatí se obrátit na specializovanou agenturu PPCprofits.cz, se kterou máte úspěch v propagaci zaručený.