Zase někdo navštívil váš pozemek? Mnoha lidem se ztrácí věci, mnoho lidí už bylo vykradeno nebo zaznamenali, že jim chodí cizí lidé na pozemek. Každý si přeje, aby byl jeho majetek v bezpečí a někteří se kvůli tomu bojí i opouštět svůj dům. V dnešní době se vyplatí nepodceňovat bezpečnost a je vhodné investovat do vhodného zabezpečení. Z hlediska ceny a kvality jsou nejpopulárnějším řešením fotopasti.

Fotopast na vašem pozemku

Co přesně fotopast dělá? Jedná se o malé maskované zařízení, které není o moc větší než digitální fotoaparát. Fotopasti se používají v exteriéru a to konkrétně tak, že se připevní na místo, odkud budou monitorovat pozemek. Nejlepším místem je strom, protože zde díky svému maskovanému vzhledu budou prakticky neviditelné. Fotopast nesnímá v kuse, ale jen tehdy, když se do monitorované zóny dostane člověk nebo zvíře, jeho přítomnost zjistí citlivé PIR čidlo reagující na tepelný pohyb. Jelikož fotopast snímá jen živé objekty, nebudete si prohlížet prázdný záznam, ale jen snímky vetřelců. Fotopast si můžete plně nastavit podle svých potřeb. Nastavíte si, kdy má být fotopast aktivní. Mělo by to být tehdy, když nejste doma, aby fotopast nesnímala vás, když jste na pozemku.

Jelikož disponují fotopasti nočním přísvitem, zajistí vám kvalitní snímky i v nočních hodinách. Nemusí být zapojeny do elektrické sítě, jsou na baterie, takže je můžete umístit kamkoliv. Pokud máte velký pozemek, můžete zde mít fotopastí klidně více. Pokud chcete okamžitě vědět o každé hrozbě, investujte do fotopasti s GSM modulem, ta vás bude o každém vetřelci informovat tím, že vám okamžitě zašle jeho snímek na telefon nebo na email. Jakmile budete mít fotopast na pozemku umístěnou, zajisté se budete cítit bezpečněji. Pokud vám sem jakýkoliv nezvaný host zavítá, vy o tom budete okamžitě vědět a navíc budete mít skvělý důkazní materiál. Vybírejte si z fotopastí na e-fotopast.cz