Jak se říká, sto lidí, sto chutí, a tak přestože se nemá v ložnici dívat na televizi, mnozí z nás ji v ložnici mají a z pohodlí postele sledují. To stejné platí o studentském pokoji. Dospívající se rádi odeberou k sobě do pokoje, kde si mohou pustit oblíbenou hudbu, vypracovávat úkoly, nebo si pustit počítač s velkou obrazovkou. Spousta dětí hraje online hry nebo má speciální zařízení pro hru her přes obrazovku. Obývací stěny tak můžeme v různých podobách umístit i do těchto místností.

Moderní a levné obývací stěny

Obývací stěny mnoha stylů najdete např. v zavedeném a léty prověřeném e-shopu sg-nabytek.cz. Moderní obývací stěny jsou zpravidla složeny z televizního stolku a dvou skříněk, nebo skříňky a komody. Jsou k dostání ale také větší obývací stěny, které mohou zahrnovat i další kusy nábytku. Díky nim ve stejném dekoru koupíte najednou vše, co do obýváku potřebujete.

V případě, že vám obývací stěna nevyhovuje, můžete si ji složit sami. Stačí podívat se na TV stolky a skříňky či komody a vybrat si nábytek ve stejném dekoru, aby k sobě ladil. Nikdo nepozná, že jste nekoupili obývací stěnu, ale nábytek jste si k sobě složili sami.

Ovšem kouzlo obývacích stěn je především v tom, že k sobě všechny druhy nábytku ladí, jak co se týče dispozic, tak dekoru. 

Obývací stěny a jejich využití

Klasické moderní obývací stěny už nejsou tak velké, jako bývaly dřív, takže obývák nepůsobí stísněně. Naopak je vzdušný a příjemný. Díky tomu lze obývací stěny použít i v menších prostorách, nebo třeba v recepci hotelu, kde někdy čekají hosté na ubytování, ve wellness centru v čekací zóně a v mnoha dalších prostorách pro veřejnost. 

Podívejte se na bohatou nabídku, která zahrnuje obývací stěny, zrcadla, židle, stoly, stolky, regály, nábytek do koupelny postele pro dospělé i děti a mnohé jiné. Vše koupíte za příznivé ceny.